ביקור באולם התצוגה של רהיטי קלאסה – כך קונים רהיטים

לפני כשבועיים הגיע לאולם התצוגה שלנו אדם חביב בשנות ה- 50 לחייו המתגורר בחיפה וביקש לראות כורסאות לסלון.
הוא שאל אותי המון שאלות בטון תקיף: "מה זה הכורסאות האלה? מאיפה הגיעו? מה המותג? ממה הן עשויות? מה איכות הבד וממה הוא עשוי? דוחה כתמים? מי הרכיב אותן? מה כולל המחיר? מה קורה בהובלה? מה קורה אם יש בעיות? מי עונה לטלפונים? מי אחראי? מי נותן שירות? מה קורה אם לא מרוצים?"

מהטון התקיף ומהשאלות הרבות הבנתי שלאדם לפני היתה התנסות לא נעימה עם קניית רהיטים בעבר. עניתי לו באדיבות רבה,על כל השאלות  והתעניינתי לפשר התקיפות. הוא סיפר לי כי הוא הגיע לאתר רהיטים מסויים ,בהמלצת בתו הצעירה, שם ראה מספר כורסאות שנראו נהדר בתמונה והמחיר היה אטרקטיבי מאד, והוא החליט לרכוש 2 כורסאות. לאחר שהמתין מספר ימים הגיע השליח המיוחל והביא לפתח הדלת 2 קרטונים גדולים מאד.

"מה זה?" הוא שאל, "זה הכורסאות שלך" ענה השליח. "ומי מרכיב אותן?" "אתה" ענה השליח והלך. בעזרת השכן, הם הרכיבו את הכורסאות וסוף סוף היה אפשר לשבת בכיף בסלון. הוא המשיך וסיפר כי התאכזב מאד כאשר גילה כי האריג ממנו עשויות הכורסאות לא רק שנראה פחות טוב מהתמונה, הוא גם לא נעים למגע. וכי הכורסא חורכת וגרוע מזה לא נוח לשבת בהן מעבר לכמה דקות. כאשר ביקש להחזיר את הכורסאות, נאמר לו כי היות והרכיב אותן לא ניתן להחזיר אותן ולקבל החזר כספי. לאחר התלבטות, החליט להעביר את הכורסאות לדירת הסטודנטים של ביתו ולקנות כורסאות חדשות.

הפעם הוא בדק יותר לעומק היכן לקנות, חיפש ביקורות והתייעץ עם חברים וביקש מהם המלצות על חנות רהיטים אמינה וטובה –  וכך הגיע אלינו.

לאחר השיחה הקצרה ביננו, נראה שהוא נרגע ומרגיש נוח ובטוח יותר. הראתי לו כמה דגמי כורסאות שיכולים להתאים לו הן בחינת הסגנון והן מבחינת הצרכים, נתתי לו את כל המידע שהיה צריך והבטחתי לו שאין אצלנו לקוחות לא מרוצים. הוא התלבט, ביקש להתייעץ עם אשתו והלך. לאחר שבוע הוא חזר בליווי האשה ויחד הם רכשו 2 כורסאות. מספר ימים לאחר הרכישה הגיע אליו המשלוח עם המתקין שלנו והרכיב לו את הכורסאות לשביעות רצונו המלאה (ושביעות רצונה של האשה שזה, כמובן, הכי חשוב )

אנחנו מאמינים שכאשר קונים רהיטים אין טוב ממראה עיניים ומגע ידיים – כשמגיעים אלינו לאולם התצוגה אפשר באמת להתרשם מהרהיט, מהחומרים ממנו עשוי ומהאיכות. אפשר למשש, לגעת, לשבת, לבדוק, לשאול, לחוות את הרהיט וגם ממש לדמיין כיצד הוא יכול להראות אצלכם בבית.

אם אתם גרים בצפון ומחפשים רהיטים – בואו אלינו לעכו היפה, על הדרך תוכלו לאכול את החומוס הכי טוב בארץ ולהנות מהנמל המדהים שלנו. מאד קל להגיע אלינו גם בתחבורה ציבורית, אנו נמצאים ממש ליד תחנת הרכבת. ריהוט יפה, חיוך גדול וקפה טעים מובטחים.